Służba ponad własne interesy

Wręczenie certyfikatu RI dla e-Club Poland

W dniu 24 lutego 2016 roku w trakcie wizyty w Polsce Prezydenta Rotary International K.R. Ravindrana przedstawiciele naszego klubu odebrali certyfikat potwierdzający naszą przynależność do społeczności RI. W spotkaniu z Prezydentem Ravindranem wzięli udział: Zbigniew Szymanowski, Marek Nowakowski, Andrzej Majewski, Paweł Zyner i Jacek Foremny. Zdjęcia ze spotkania w Gdyni można zobaczyć w zakładce

Wizyta Prezydenta RI Raviego Ravindrana w Polsce

PW dniu 24 lutego 2016r. członkowie Rotary e-Club Poland wzięli udział w uroczystej kolacji z Prezydentem Ravi Ravindranem i jego małżonką Vanathy. Spotkanie odbyło się w Gdyni, w Klubie Marynarki Wojennej. Podczas uroczystej kolacji, Prezydent zaprezentował swoją sylwetkę oraz wręczył karty charterowe 4 nowopowstałym klubom rotary, w tym naszemu Klubowi.Na ten moment czekaliśmy 2 lata.

On February 24, 2016 members of Rotary e-Club Poland took part in a gala dinner with President Ravi Ravindran and his wife Vanathy.
The meeting took place in Gdynia, in the Navy Club. During the gala dinner, the President presented his figure and handed charter cards to 4 newly established rotary clubs, including our club. We waited 2 years for this moment.

Hubertus w Olsztynie k/Częstochowy

W niedzielę 18 października 2015 RC Częstochowa wraz z Gminą Olsztyn zorganizował całodniową imprezę charytatywną Hubertus. W  imprezie brało udział troje naszych członków: Zbigniew Szymanowski, Renata Jarosławska i Tomek Brymora z rodzinami.